Vítejte zpět v čase o 150 milionů let. Vítejte v druhohorách.

Trespasser

16. července 2011 v 17:02 |  Dinosauří hry
Trespasser je 3D dinosauří hra podle filmu Jurasic park: The lost world.(Jurský park: Ztracený svět) Hráč se vžije do role Anne, která se po letadlové havárii dostala na ostrov Isla Sorna, kde kdysi pod krycím názvem Site B probíhalo klonování dinosaurů pro Jurský park společností International Genetic Technologies. (zkráceně InGen) Po incidentu v Juském parku byl ostrov opuštěn. Nyní se po ostrově volně prohánějí dinosauři. Anne se musí dostat až na Mount Watson, nejvyšší horu ostrova, kam pro ni přiletí vrtulník. Není to ale tak jednoduché. V cestě vám brání hlavně Velociraptoři, kterých je tu hned několik druhů. (celý článek)

Levely:

Level 1 - Beach (Pláž): První level této hry. Jedná se hlavně o celkem pohodlnou procházkou pralesem. V malém údolí se pohybuje dvojice Brachiosaurů. Teprve až za tímto údolíčkem jsou Velociraptoři ale jen dva. Na konci jsou trosky jakési nadzemky.
Level 2 - Jungle road (Silnice džunglí): V tomhle levelu stačí sledovat ruiny výše jmenované nadzemky a ty vás dovedou až do cíle. Jestli si zajdete tak můžete obdivovat zdejší býložravce - vyskytují se tu totiž hojně. Jsou to Stegosaurus, Triceratops, Parasaurolophus a Brachiosaurus. Mezi nimi a zvláště ke konci cesty jsou až nepříjemně častí pruhovaní Velociraptoři. V jednom úseku stojí ruina nějakého domu.
Level 3 - Industrial jungle (Průmyslová džungle): První část je v husté džungli kde musíte neustále odrážet dotěrné Raptory. Samí pruhovaní a jeden skvrnitý (kterých si v pozdějších částech ještě užijete). Na mýtině uvidíte Tyrannosaura lovícího Parasaurolopha. Následuje skalní údolí zamořené raptory. Po seskočení do rybníčku se octnete na další pláni ovládené sice menším, ale nebezpečnějším Albertosaurem. Také tu jsou skvrnití raptoři, Parasaurolophus a havarované letadlo.
Level 4 - Town (Město): Dříve to bývala nejznámější osada na ostrově, dnes je to město Raptorů. Narazíte na skvrnité a několik pruhovaných. Po opuštění osady se naskytne jedinečná podívaná lov dvou T. rexů na Parasaurolopha, a pak boj mezi nimi na život a na smrt o kořist. Následuje údolí hustě osídlené Velociraptory. Tak to pokračuje až k vypuštěné přehradě. Brána za přehradou je únikem do další části.
Level 5 - Lab (Laboratoř): Místo palem jsou tu smrky a borovice. Na začátku je Tyrannosaurus lovící Triceratopse. Dál je přístav - je tu několik raptorů, Stegosaurus a za jedním skladem opět T. rex, který ho loví. Pokud si dáte práci, můžete vylézt na Emily, loď, která ztroskotala v přístavu. Na cestě nahoru jsou zase skvrnití Velociraptoři jak loví Triceratopse. Pak už dorazíte k laboratorním budovám, kde musíte najít vypínač k branám za nimi.
Level 6 - Ascent 1 (Výstup 1):
První dinosaurus je Albertosaurus, po něm spousta Velociraptorů. Tak to pokračuje až k moři kde je kromě dravců i mírný Stegosaurus. Podél pobřeží dojdete do dalšího údolí. Tam už žijí horští Raptoři - žlutočerně tygrovaní. Přes ruiny, které se tu zanechali zemědělci ještě před InGenem, se dostanete k pyramidě, (Jiné, než v Egyptě.) kde je Alfa Tyrannosaurus - mnohem větší než ti které jste doposud potkali.
Level 7 - Ascent 2 (Výstup 2)
Jse v horách, kde už není žádná vegetace. Jdete po úzké skalní římse. Občas jsou v cestě zbytky zásobovacího auta nebo nějakých základen. Pořád se vám budou plést pod nohy horští Velociraptoři. Útočí ze záloh, spouštějí se ze strmých svahů, aby vám v cestě zabránili. Ve velké výšce, kde už nic neroste, je pohyblivá plošina do poslední části.
Level 8 - Summit (Vrchol)
První co uvidíte, je bílá větrná elektrárna a horští Raptoři. Celou cestu až úplně na vrchol hory vám nedají pokoj. Tam nahoře číhá totiž ještě jeden zabiják - samotná královna zdejších Raptorů - červenočerná, dvakrát tak velká jako ostatní. Po ní už jen stačí dojít k přistávací dráze a počkat na vrtulník.
Na závěr bych chtěl věnovat pár řádků Velociraptorům. Jsou to nejhojnější dinosauři hry, a proto asi taky nejnebezpečnější. Ve hře jsou 3 druhy + Alfa Raptořice. Ale v bonusových levelech je jich mnohem víc. Tady jsou jejich obrázky:
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 HAAS HAAS | Web | 17. července 2011 v 18:27 | Reagovat

Zajímavé...

2 AA ♥ AA ♥ | E-mail | Web | 17. července 2011 v 20:34 | Reagovat

Ahoj =) kukni si vyhodnotenie bleskovky na mojom blogu =)

3 nj nj | 18. června 2013 v 9:44 | Reagovat

:-D  :-?  :D  [:tired:]  ???  :-!  :-!  :-x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama